Large Account Manager

Orange Polska S.A.

Opis stanowiska

  • Definiowanie strategii sprzedaży oraz kierunku działań na przydzielonym portfelu klientów

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami – doradztwo sprzedażowe i teleinformatyczne

  • Prowadzenie projektów IT oraz IoT opartych na portfolio Orange i firm partnerskich

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii klientów

  • Stałe uaktualnianie i podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej oraz oferty produktowej Orange Polska poprzez pracę własną, poszukiwanie informacji i realizację działań rozwojowych

  • Sporządzanie sprawozdań i analiz ze sprzedaży w zakresie ilości i wartości obsługiwanego portfela klientów

Wymagania

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w zakresie obsługi i sprzedaży bezpośredniej do klientów biznesowych z rynku instytucji publicznych

  • Znasz rynek IoT oraz IT, a także podstawowe usługi IT/ICT świadczone na obecnym rynku

  • Posiadasz znajomość podstawowych mechanizmów z PZP

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wyróżniasz się umiejętnością kreowania nowych okazji sprzedażowych

  • Potrafisz interpretować model biznesowy klienta i budować długofalowe relacje oraz dobierać najlepsze rozwiązania dla klientów rozwijając ich potrzeby zakupowe

  • Potrafisz skutecznie negocjować i możesz pochwalić się sukcesami w tym zakresie

  • Interesujesz się nowymi technologiami

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Lubisz dzielić się wiedzą

Oferujemy

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Internet i telefon bez limitu

  • Kartę sportową bez limitów

Ostatnia aktualizacja:
11.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta