Business Developer

Dimotrans Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • stacjonarna obsługa klientów firmy.

  • nawiązywanie i budowanie stałych relacji handlowych z klientami w Polsce i UE.

  • poszukiwanie nowych klientów w Polsce i UE.

  • kontakty z klientami mailowe, telefoniczne.

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole.

  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub branży TSL.

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • wysokie zaangażowanie zorientowane na wynik, operatywność i motywacja.

  • systematyczność, sumienność i odpowiedzialność.

  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

  • umowa o pracę.

  • współdziałanie i rozszerzanie horyzontów w międzynarodowym środowisku.

  • motywacyjny system wynagrodzeń premie za wyniki.

  • dodatkowe benefity: karta sportowa.

  • telefon komórkowy.

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta