Ślusarz - Operator maszyn CNC

Gi Group Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC oraz innych drobnych urządzeń produkcyjnych (rozciągarka, przeciągarka, tokarka ręczna, polerka, grawerka, wiertarka, itp.)
  • Samodzielna obrabianie części na podstawie rysunku technicznego
  • Ustawianie i obsługa tokarek konwencjonalnych
  • Kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC ul ukończony kurs obsługi maszyn CNC (możliwość przyuczenia),
  • Umiejętność uczenia się, słuchania i postępowania zgodnie z wymaganiami
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności manualne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Cierpliwość, staranność, dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo na pełny etat,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze,
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja