Doradca ds. Nieruchomości

Home Broker S.A.

Łódź Sieradz

Wymagania

Opis stanowiska i zadań:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

  • Budowanie bazy ofert

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości

  • Reprezentowanie Klienta i udział w procesie finalizacji transakcji

  • Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami

  • Stała współpraca z Oddziałem

  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży

  • 80h intensywnego szkolenia wstępnego

  • Możliwość zdobycia nowego zawodu

  • Ponadprzeciętne zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)

  • Fantastyczną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego Zespołu

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

  • Dofinansowanie do kursów językowych

Dołącz do grona profesjonalistów Home Broker

Najbliższe szkolenie wstępne już 20.11.2017.

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta