Automatyk / Elektryk

WATERTECH

Opis stanowiska

  • praca w zakresie automatyzacji procesów uzdatniania wody

  • opracowywanie i wdrażanie  nowych koncepcji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych zasilających urządzenia technologiczne

  • modernizacje starych  systemów technologicznych w zakresie sterowania urządzeniami do uzdatniania wody

  • sterowanie pracą stacji uzdatniania wody wraz monitorowaniem procesów technologicznych

  • doradztwo techniczne

  • realizacja inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne – elektryczne lub elektroniczne

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki

  • umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną - branża elektryczna i AKPiA

  • uprawnienia SEP „E” do 1 kV

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • praktyczna obsługa programów komputerowych

  • oczekujemy wysokich umiejętności technicznych i chęci ich ciągłego poszerzania

  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji

  • ciekawą i  stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2017

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż