Przedstawiciel Medyczny

POLFARMEX S.A.

Opis stanowiska

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • promowanie produktów z portfolio w środowisku medycznym

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

  • monitorowanie rynku

  • reprezentowanie Firmy podczas konferencji, sympozjów

  • realizacja celów biznesowych

Wymagania

Nasze oczekiwania to:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego poparte sukcesami

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów

  • umiejętności analityczne

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • odpowiedzialność

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta