Pracownik magazynu - sortowanie przesyłek

Work Service S. A.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • sortowanie / skanowanie listów oraz paczek

  • załadunek / rozładunek samochodów

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 15:00 - 00:00 od poniedziałku do piątku

  • niekaralność

  • rzetelność oraz odpowiedzialność

  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2600 zł brutto,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • stałą opiekę Koordynatora

  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW,

możliwość zakupu kart MULTISPORT

Ostatnia aktualizacja:
19.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna