Store Manager / Kierownik Sklepu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma - francuski producent akcesoriów kuchennych.
Obecnie w związku z rozwojem firmy i planowanym otwarciem nowego sklepu w Łodzi w Manufakturze, pilnie poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Sklepu.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będą należały zadania takie jak m.in:
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży lokalu
  • realizacja usług i organizacja zbycia towaru
  • obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • prezentacja produktów premium oraz sprzedaż poprzez profesjonalne doradztwo
  • zarządzanie podległym zespołem, planowanie zatrudnienia, rekrutacja, szkolenia itp.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • min.rok doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Sklepu lub min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Zastępcy
  • doskonała orientacja na klienta oraz profesjonalną obsługę
  • doświadczenie w sprzedaży produktów premium będzie dodatkowym atutem
  • pozytywne usposobienie, otwartość, komunikatywność
  • umiejętność zainteresowania Klienta produktem, umiejętność prezentowania produktów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz premie od wyników
  • dużą samodzielność
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę z produktami najwyższej jakości

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta