Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

-praca polegająca na załadunku i rozładunku w magazynie,
-obsługa wózka widłowego,
-gotowość do podjęcia pracy w systemie 4brygadowym.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-terminowość wykonywanych zadań,
-gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
-sumienność i motywacja do pracy.

Oferujemy

-umowę o pracę na pełny etat,
-możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
-wynagrodzenie zasadnicze + premia,
-możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna