Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • skanowanie dokumentów

  • obsługa akt osobowych aktywnych pracowników

  • uzupełnianie teczek osobowych pracowników bieżącymi dokumentami

  • umieszczanie dokumentów w pudłach archiwizacyjnych (waga około 12 kg)

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • gotowość do wyjazdu na 2-tygodniowe szkolenie do Wrocławia

  • biegła obsługa komputera

  • dokładność i systematyczność

  • samodzielność i umiejętność pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z obszaru kadrowego

  • uczestniczenie w jednym z kluczowych, długofalowych projektów firmy

  • rozwój wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne

  • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji biznesowej, będącej jednym z największych polskich pracodawców

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa