Specjalista ds. zaopatrzenia (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • badanie i usprawnianie wewnętrznych procedur,

  • dostarczanie raportów i analiza danych,

  • zrozumienie strategii i praca nad inicjatywami zespołu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • umiejętność obsługi programu MS Excel, MS Outlook,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i piśmie),

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,

  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Zakupy