Software Test Engineer / QA / Tester

New-Invest

Opis stanowiska

  • Wynagrodzenie: 7000 - 12000 PLN netto B2B; 6000 - 10000 PLN brutto na umowę o pracę.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych,

  • testowanie oprogramowania,

  • wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania,

  • podstawowa znajomość języka dowolnego programowania,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,

  • zarządzanie błędami (JIRA),

  • wykonywanie testów wydajnościowych i testów zabezpieczeń.

Mile Widziane:

  • znajomość narzędzi i doświadczenie w automatyzacji testów,

  • znajomość systemu kontroli wersji SVN/GIT,

  • znajomość j. niemieckiego.

Obowiązki:

  • planowanie, projektowanie oraz wykonywanie automatycznych testów funkcjonalnych,

  • raportowanie wyników przeprowadzonych testów,

  • kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania,

  • przeprowadzanie manualnych testów funkcjonalnych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna,

  • elastyczne godziny pracy,

  • budżet konferencyjny(Polska, Europa),

  • darmowe lekcje angielskiego, dofinansowanie do wakacji,

  • częste imprezy i wyjścia integracyjne.

Ostatnia aktualizacja:
03.01.2018

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie