Programista C++ w centrum badawczo - rozwojowym

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Nasz klient, międzynarodowa firma z branży IT, w związku z rozwojem swoich struktur organizacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty C++ do pracy w Łodzi.

Zakres obowiązków:
  • rozwój, zarządzanie i administrowanie narzędziami emulacji
  • monitorowanie błędów i defektów oraz innych pokrewnych narzędzi używanych przez developerów
  • możliwość uczestniczenia we wdrożeniu specjalistycznego narzędzia IT, wspierającego zarządzanie projektami oraz śledzenie błędów i zadań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki bądź pokrewne
  • kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu software configuration management (SCM) i narzędziami monitorującymi błędy w zróżnicowanym środowisku IT
  • umiejętność projektowania narzędzi IDE, SCM
  • znajomość języków skryptowych – JavaScript lub Python
  • umiejętność programowania w środowiskach Linux/Unix oraz Windows
  • gotowość do relokacji

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczną oraz ubezpieczenie
  • pakiet dodatkowych świadczeń
  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznym, kreatywnym, międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
05.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie