Staż Menadżerski

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Sport to Twoje hobby?
Uważasz, że byłbyś świetnym liderem?
Jesteś otwarty na zagraniczne wyjazdy?

Jeśli odpowiedziałeś tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Nasz klient, międzynarodowa rozpoznawalna firma z branży sportowej, która posiada centrum logistyczne w Łodzi umożliwi Ci zdobycie wszechstronnego doświadczenia w obszarze Zarządzania.

Obowiązki:

  • Przez pierwsze 6 miesięcy szkolenia pod okiem doświadczonych managerów;

  • Tworzenie budżetu na działania rekrutacyjne;

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu ok. 15 osób;

  • Monitorowanie i koordynowanie aktywności pracowników;

  • Ocena pracownicza;

  • Motywowanie zespołu;

  • Wdrażanie efektywnych narzędzi zarządczych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);

  • Wyższe wykształcenie;

  • Zdolność do zarządzania, rozwoju i motywacji innych;

  • Zdolności zarządcze i interpersonalne;

  • Samokrytycyzm;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Chęć do podróżowania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Świetna atmosfera w miejscu pracy;

  • Szybki rozwój zawodowy w hierarchii firmy;

  • Wsparcie przez pierwsze 6 miesięcy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, zniżki na produkty sportowe, wspólne uprawianie sportu z pracownikami, vouchery na Święta, wydarzenia integracyjne;

  • Międzynarodowe środowisko pracy;

  • Proaktywna atmosfera w pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Praktyki / Staż