Elektromechanik

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń elektro-energetycznych oraz produkcyjnych (w tym urządzeń stacji produkcyjnej i dystrybucji wody, instalacji pary)

  • utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym wózków widłowych i układnic (współpraca z UDT)

  • konserwacja systemów magazynu wysokiego składowania oraz systemów transportu

  • wykonywanie konserwacji, remontów i przeglądów urządzeń zgodnie z planami konserwacji

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie/techniczne: elektryka, elektronika; pneumatyka; hydraulika

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • wiedzy specjalistycznej z zakresu: elektryki, pneumatyki, hydrauliki

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności współpracy i komunikatywności

  • posiadane uprawnienia do pracy na wysokości

  • uprawnienia SEP - 1kV

  • mile widziana: znajomość zasad 5S, Lean methodology, TPM; doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym w działach technicznych oraz wiedza specjalistyczna w zakresie technicznych aspektów produkcji

Oferujemy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bogaty pakiet socjalny (karta Lunch 200 zł netto dodatkowo, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi i z Głowna

  • karta Multisport

  • premia roczna

  • praca w systemie zmianowym

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż