Kierownik Apteki

Klient portalu Praca.pl

Pabianice

Opis stanowiska

  • zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie

  • sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym

  • nadzór  nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki

  • nadzór i  zarządzanie magazynem, w tym:

    • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki;

    • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień

    • cykliczna kontrola stanu magazynowego

  • organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem

Wymagania

  • spełnienie warunku formalnego: wykształcenia  farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki

  • dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu

  • znajomość obsługi programu KAMSOFT

  • umiejętności  zarządcze i menadżerskie

  • gotowość i otwartość na zmiany

  • dyspozycyjność, obowiązkowość

  • umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej

  • motywujący system premiowy

  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy, ubezpieczenie

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2018

Farmaceutyka / Biotechnologia, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta