Product Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów do portfolio poprzez kompleksowe zbieranie informacji przy współpracy z Product Managerami oraz dostawcami
  • Wprowadzanie nowych produktów do dedykowanego systemu
  • Dbałość o poprawność i kompleksowość informacji o produktach oraz ich atrakcyjną prezentację na stronie internetowej
  • Bieżąca współpraca z zespołem Master Data

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2
  • Umiejętności analityczne, dbałość o detale, skrupulatność
  • Mile widziana znajomość Excela
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Wiedza związana z produktami elektronicznymi/ mechanicznymi.

Oferujemy:

  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem,
  • Biznesowe godziny pracy 8-16 / 9- 17
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisportu, karta prepaid)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Bardzo przyjazna, niekorporacyjna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi i satysfakcji z pracy!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Inżynieria