Operator Produkcji/Monter CZECHY

InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Operator Produkcji/Monter

• Obowiązki:
· montaż elementów elektronicznych do samochodu
· kontrola jakościowa produkowanych wyrobów
· utrzymanie stanowiska pracy w należytym porządku

• Wymagania:
· zdolności manualne
· mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
· dokładność i dbałość o szczegóły
· motywacja do pracy, zaangażowanie
· gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Oferujemy:
· wynagrodzenie + premie i dodatki
· dofinansowanie do mieszkania
· umowa o pracę tymczasową zawarta z Interkadra Sp. z o.o.
· pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja