Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Opis stanowiska

  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje,

  • weryfikowanie przedmiarów budowlanych,

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • aktualizowanie cenników oraz obliczeń budowlanych,

  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • negocjacje cenowe,

  • kontakty z dostawcami,

  • progres w nabywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe,

  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office,

  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna,

  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole,

  • wspólny rozwój w dynamicznej firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej.

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie