Serwisant CNC

Work & Business Solutions

Opis stanowiska

  • Instalowanie maszyn w zakładach klientów,

  • Wykonywanie przeglądów technicznych,

  • Diagnozowanie awarii i realizowanie usług serwisowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn CNC,

  • Znajomość budowy obrabiarek CNC w zakresie mechaniki, automatyki, pneumatyki,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Otwartość na potrzeby klienta, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Opanowanie, asertywność, odpowiedzialność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę (w zależności od preferencji kandydata),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • System premiowania na podstawie karty kompetencji,

  • Intensywny pakiet szkoleniowy (w tym wyjazdy do Niemiec),

  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie do: opieki medycznej, aktywności sportowej, biletów na wydarzenia kulturalne,

  • Narzędzia pracy (samochód z wyposażeniem serwisowym, telefon, ubranie robocze),

  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę ze specjalistami z bogatym doświadczeniu zawodowym.

Ostatnia aktualizacja:
12.05.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja