Młodszy Specjalista ds. Analityki

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Wsparcie analityczne w ramach przydzielonego projektu w zakresie:

    1. opracowania, walidacji i wdrażania nowych metod analitycznych;

    2. opracowania dokumentacji analitycznej - Specyfikacji, Instrukcji Metodycznych;

    3. opracowania części analitycznej dokumentacji rejestracyjnej dla substancji oraz dla formy leku.

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych oraz przekazywanie wyników badań w trakcie rozwoju nowych form leków oraz badań stabilności;

  • Prowadzenie dokumentacji własnych analiz, zgodnie z zasadami GLP;

  • Wykonywanie analiz związanych z walidacją metod analitycznych;

  • Prowadzenie testów kalibracyjnych aparatury kontrolno-pomiarowej oraz dbałość o właściwą jej obsługę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego, farmaceutycznego lub pokrewnego;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Praktycznej znajomości technik analitycznych – IR, GC, HPLC;

  • Znajomości wymagań ICH i FDA dotyczących rozwoju i walidacji metod analitycznych dla substancji i form leków;

  • Umiejętności współpracy w zespole, zorientowania na cel, analitycznego myślenia oraz chęci dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Informatyka / Administracja, Przemysł / Produkcja