Operator maszyn poligraficznych (drukarz)

Albea Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji

  • przezbrajanie maszyn

  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych

  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w obszarze poligrafii

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4 brygady)

  • umiejętność obsługi maszyn poligraficznych

  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe)

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja