Przedstawiciel handlowy – food hygiene [rekrutacja online]

CLIMBEX S.A.

Opis stanowiska

Region sprzedaży: cała Polska

Wynagrodzenie: 7000 – 8000 zł brutto

Do głównych zadań na stanowisku będzie należało m.in.:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z branży przemysłowej

  • Sprzedaż usług z obszaru Food Hygiene Division

  • Realizacja indywidualnego rocznego planu sprzedaży

  • Bliska współpraca z Działem Operacyjnym, w tym m.in. analizowanie dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych

  • Przygotowywanie kalkulacji i oferty dla klienta

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne

  • Min 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B dla klientów z poziomu średnich i dużych przedsiębiorstw

  • Doświadczenie w branży spożywczej (przetwórstwo, technologia żywności) – będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Motywacja do działania, entuzjazm, nastawienie na wynik

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

  • Umiejętność współpracy z ekspertami z różnych obszarów działalności firmy

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczeń w dużej organizacji biznesowej

  • Pracę w spółce z Grupy Impel – jednego z największych polskich pracodawców

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Pakiet szkoleń

  • Dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).

Ostatnia aktualizacja:
22.08.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta