Staż w Dziale Walidacji

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Wymagania

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Zapewnienie wsparcia dla procesów zwiazanych z walidacją wytwarzania i pakowania, transferem produktów;

  • Wsparcie podczas zbierania danych do walidacji wytwarzania/pakowanie, opracowywanie dokumentacji walidacyjnej (protokoły, raporty);

  • Koordynowanie grup dla analiz ryzyka, przygotowywanie dokumentów dla działu rejestracji;

  • Zbieranie danych do PQR.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na kierunkach Inżyniera Procesowa, Technologia, Farmacja, Materiałoznawstwo;

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;

  • Znajomości pakietu Office;

  • Komunikatywności, nastawienia na współpracę;

  • Orientacji na zadania;

  • Znajomości metodyki zarządzania projektem;

  • Otwartości na zmiany;

  • Umiejętności podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Kilkumiesięczny staż z możliwością kontynuacji współpracy;

  • Umowę i stypendium stażowe;

  • Wsparcie Opiekuna;

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2016

Farmaceutyka / Biotechnologia, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja