Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Obowiązki:
  • zarządzanie zespołem do 60 pracowników
  • planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych pod względem bezpieczeństwapracy, jakości, ilości oraz efektywności
  • maksymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad pracownikami
  • optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami zgodnie ze strategią firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku – minimum 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widziana
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność

Oferujemy

Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • udział w ciekawych projektach

Ostatnia aktualizacja:
12.02.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja