Kierownik Rozwoju Sieci

Naturhouse Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Otwieranie nowych punktów franczyzowych na terenie Polski,

  • Doradztwo handlowe w prowadzonych punktach sprzedaży,

  • Analiza statystyk sprzedaży,

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi polegające m.in. na zatrudnianiu, szkoleniu, motywowaniu pracowników, a także śledzeniu wyników ich pracy i osiąganych przez nich celów,

  • Nadzór nad wizerunkiem korporacji, czynności kontrolne,

  • Analiza rynku oraz tendencji rozwoju nowych produktów konkurencji bezpośredniej, zielarni i aptek.

Wymagania

Warunki:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie handlowe, mile widziana znajomość branży dietetycznej, suplementów diety,

  • Odpowiedzialność, zorientowanie na osiąganie celów, wysoka empatia, posiadanie umiejętności społecznych, zdolności negocjacyjnych i analitycznych oraz zdolności do szybkiego uczenia się,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Pełna dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Kartę sportową i możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

  • Dołączenie do firmy rozwijającej się, będącej Liderem w swoim sektorze.

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta