Magazynier/Operator wózka - Wysoka Stawka!!

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Łódź - Widzew, Olechów

Zadania:
- przyjęcie towaru do magazynu,
- weryfikacja ilościowa wydawanego towaru,
- załadunki samochodów
- praca ze skanerem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + premie (około 3500 zł brutto/mies.)
- ok. 5 zł dodatku do każdej godziny nocnej (ok. 21,10 zł/ h)
- dofinansowanie do pakietu sportowego,
- bezpłatne kanapki i napoje w miejscu pracy,
- zatrudnienie od zaraz,
- możliwość przejścia bezpośrednio przez zakład pracy.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- sumienność i precyzja,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub odwiedzenie biura Grupa Progres, ul. Wólczańska 53, I piętro

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja / Dystrybucja