Mobilny doradca ds. klientów biznesowych w pionie Bankowości Detalicznej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Oferta skierowana do Ciebie i Twoich znajomych!

Poszukujemy Doradców w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Bielsku Białej, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Jeleniej Górze, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lubinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanym, Zielonej Górze, Żyrardowie.

Pracując z nami zyskasz:

  • Niezbędne szkolenia merytoryczne

  • Wsparcie managera oraz doradcy SME w dedykowanej placówce

  • "Pakiet na start" - wynagrodzenie oraz wsparcie w budowaniu własnego portfela

  • Dodatkowy system premiowy uzależniony od realizacji celów sprzedażowych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę pełną wyzwań, w oparciu o umowę agencyjną (działalność gospodarczą) jako członka zespołu placówki bankowej

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty telefonicznej dla pracowników mBank

Wymagania

Jeśli chcesz rozwijać się w obsłudze firm oraz:

  • oferować  produkty finansowe (bankowe, leasingowe, ubezpieczeniowe i skarbowe)  klientom z segmentu małych i średnich firm

  • pozyskiwać i obsługiwać klientów oraz budować własny portfel klientów

  • diagnozować potrzeby klientów i budować długofalowe relacje

  • informować klientów o warunkach i zasadach zawierania umów i przygotowywać oferty

  • przygotowywać i koordynować dokumentację związaną z zawieraniem i obsługą umó

  • realizować cele biznesowe zgodnie ze standardami jakości mBanku

Masz to coś:

  • doświadczenie w branży finansowej w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów z segmentu małych i średnich firm oraz  znasz produkty bankowe oferowane przedsiębiorcom

  • masz wiedzę o rynku przedsiębiorstw w Polsce

  • masz wysokorozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji, jak również analitycznego myślenia

  • jesteś zmotywowany i wytrwały w działaniu oraz nastawiony na osiąganie wyznaczonych celów

  • masz czynne prawo jazdy kat. B

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta