Młodszy Analityk Biznesowy (konsulting)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, firmy z branży doradczej z kapitałem amerykańskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Biznesowy
  • Udział w realizacji projektów konsultingowych dla podmiotów z sektora prywatnego i publicznego w branży opieki zdrowotnej;
  • Research oraz analiza danych ilościowych i jakościowych;
  • Wsparcie w przygotowaniu rekomendacji dotyczących inwestycji z zakresu opieki zdrowotnej;
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla klientów;
  • Wsparcie organizacyjne placówek medycznych w zakresie wdrażania informatycznych systemów zarządzania;
  • Udział w działaniach marketingowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród obecnych i potencjalnych klientów oraz partnerów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, polityka społeczna, zdrowie publiczne, socjologia)
  • Absolwent lub osoba z 1 – 2 letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa, badań społecznych i rynkowych, opieki zdrowotnej
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Umiejętność wyszukiwania informacji z różnych źródeł;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność prowadzenia prezentacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia odbywające się w Polsce oraz w głównej siedzibie firmy w Stanach Zjednoczonych.

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta