Spedytor

Mikomax

Opis stanowiska

  • planowanie, organizacja i koordynacja transportów z przewoźnikami oraz klientami,

  • przygotowanie i wysłanie potwierdzeń oraz transportu, w tym przekazywanie informacji o terminach realizacji,

  • zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy produktów do klienta krajowego i zagranicznego,

  • koordynowanie ekip montażowych,

  • rozliczanie zleceń transportowych i montażowych,

  • obsługa reklamacji transportowych i montażowych,

  • optymalizacja kosztów transportu i montażu.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z obsługą klienta,

  • znajomość przepisów oraz procedur i dokumentacji związanych z transportem krajowym i międzynarodowym,

  • znajomość zasad fakturowania.

Oferujemy

Ostatnia aktualizacja:
11.11.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja