Data Scientist (doświadczenie z NLP)

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie cyklu prac badawczych z zakresu przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Tworzenie rozwiązań wg specyfikacji
  • Współpraca z zespołami deweloperskim z innych działów przy tworzeniu rozwiązań wspólnych.

Wymagania

  • Znajomość na poziomie co najmniej regular następujących technologii: PyTorch / TensorFlow, SQL (postrgres), Scikit-Learn i pokrewne
  • Zaawansowana wiedza matematyczna z zakresu algorytmiki NLP
  • Umiejętność komunikacji z biznesem i przekładania potrzeb biznesowych na konkretne rozwiązania informatyczne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i dostarczania kompletnego rozwiązania informatycznego.
  • Przynajmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzenia i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej,
  • Interesującą pracę z zakresu przetwarzania języka naturalnego
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej strukturze.
  • Współprace w międzynarodowym zespole.
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Informatyka / Administracja