Specjalista ds. Personalnych

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców, a w tym:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • realizacja zmian warunków pracy i płacy, sporządzanie aneksów, aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • sporządzenie i weryfikowanie dokumentacji podatkowej i ubezpieczeniowej pracowników i zleceniobiorców,

  • rozliczanie wynagrodzeń – przygotowywanie list płac wraz z kontrolą poprawności ich naliczenia,

  • sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich,

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, dostawcami usług medycznych i sportowych,

  • udział w prowadzeniu sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w realizacji zadań kadrowo-płacowych.

  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

  • Biegła obsługa pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej firmie branży IT.

  • Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, program emerytalny PPE, dofinansowanie działań sportowych, dofinansowanie wakacji oraz wydarzeń kulturalnych).

  • Pracę w zgranym zespole, dobrą atmosferę.

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki