Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medicover

Al. Rydza Śmigłego 20

Coś o Tobie:

  • chcesz zdobyć profesjonalne doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Twój język angielski jest na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • zależy Ci na pracy w firmie, która da Ci duże możliwości rozwoju,

  • masz satysfakcję z pomagania innym,

  • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań.

Wymagania

Twoje wyzwania:

  • udzielanie wsparcia Pacjentom Medicover Healthcare Services (m.in. w zakresie umawiania i odwoływania wizyt),

  • bezpośrednia obsługa Pacjenta o charakterze administracyjnym (przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, wydawanie recept, obsługa korespondencji wewnętrznej),

  • promowanie usług Centrów Medicover, Centrów Stomatologicznych i Szpitala.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • umowa o pracę lub umowę zlecenie + benefity [(prywatna opieka medyczna, współfinansowana karta sportowa, dostęp do platformy Medicover Benefits (rabaty, zniżki i płatne benefity w atrakcyjnych cenach) i MedicoverGO (dla wszystkich, którzy są / pragną być fit!)]

  • Zatrudnienie od 1 stycznia 2019

  • premia kwartalna i roczna, uzależniona od wyników Twojej pracy,

  • szkolenia merytoryczne i praktyczne, które zmniejszą Twój stres podczas pierwszych dni w nowej roli,

  • praca w nowoczesnym centrum medycznym, gdzie pracujemy według światowych standardów opieki medycznej.

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta