Kontroler Jakości

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości dostaw do fabryki;

  • Realizowanie zadań rocznych zgodnie ze wskazówkami przełożonego w ocenie rocznej;

  • Realizowanie zadań systemowych związanych z pracą kontrolera jakości;

  • Wsparcie systemów jakościowych na liniach produkcyjnych;

  • Analizowanie zdolności procesów oraz rozwiązywanie problemów jakościowych związanych z realizacją zamówień.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze (mile widziane z obszaru elektryki, elektromechaniki, mechaniki);

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki lub elektryki, umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Mile widziane uprawnienia IIWJO, IIS, SEP do 1KV;

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz suwnice;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;

  • Znajomość obsługi komputera i pracy w MS Office;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

  • Mile widziana praktyka w obsłudze maszyn współrzędnościowych na oprogramowaniu Calypso i PC Dimis;

  • Mile widziana znajomość oprogramowania SAP;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, rzetelność;

  • Dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
10.01.2018

Administracja biurowa, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja