Analityk Biznesowy

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Poszukuję Analityków Biznesowych dla mojego klienta z Warszawy, firmy dostarczającej rozwiązania IT, do pracy przy projekcie dla administracji publicznej.
Praca przy tworzeniu własnego, autorskiego rozwiązania.
Dostępność do pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem!!!

Wymagania

 Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy przy projektach IT

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

  • Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT

  • Znajomość BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagan biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania

  • Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego/obywatela

  • Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium dla odbiorców

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym

  • Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację

  • Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych

  • Określanie KPI dla projektów

  • Przygotowywanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych

  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych

  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja