C#/.NET Developer

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, moędzynarodowej firmy IT, w związku z uruchomieniem nowego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista .NET

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania na platformę .NET
  • Udział w tworzeniu nowego narzędzia
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Min.2 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu na platformę .NET
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania C#
  • Znajomość technologii webowych ASP.MVC, JavaScript, AngularJS, html,css i desktopowych WinForms, ADO.NET, SQLServer, SSRS
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość pracy na nowym projekcie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie