Starszy magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

-obsługa wózków widłowych (załadunek i rozładunek towaru na magazynie)
-organizacja prac magazynu
-koordynowanie prac magazynierów
-prace przy systemie operacyjnym - drukowania etykiet magazynowych

Wymagania

Wymagania:

-uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózków widłowych oraz wysokiego składowania
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-dyspozycyjność, umiejętność optymalnej organizacji pracy
-sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

Oferujemy:

-umowę o pracę na pełny etat,
-możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
-wynagrodzenie zasadnicze + premia,
-możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna