Inżynier Sprzedaży

Moto-Profil Sp. z o.o.

Bełchatów Kutno Opoczno Pabianice Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Wieluń Zgierz Łowicz Łódź

Opis stanowiska

Czym będziesz zajmował/a się na tym stanowisku:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla Partnerów Handlowych oraz Serwisów.

  • Dobór urządzeń oraz wyposażenia warsztatowego wg. potrzeb serwisu oraz trendów rynkowych.

  • Przygotowanie ofert oraz umów na wyposażenie warsztatowe.

  • Weryfikacja i rozwój Serwisów należących do sieci.

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku serwisów.

  • Aktywne wsparcie rozszerzenia działalności serwisów.

  • Aktywne wsparcie rozwoju sprzedaży wyposażenia warsztatowego u Partnerów Handlowych.

  • Sprzedaż urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Wymagania

Szukamy osób posiadających:

  • Praktyczną i techniczną wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów.

  • Praktyczną i techniczną wiedzę z zakresu wyposażenia warsztatów (min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku).

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz duża samodzielność w działaniu.

  • Bardzo dobrą organizację własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów.

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość Microsoft Office.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • System benefitów pracowniczych

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Dogodna lokalizacja biura

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Zaplanowana ścieżka rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta