Konsultant SAP FI/CO

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą, poszukujesz nowych wyzwań i możliwości rozwoju – zapraszamy Cię do współpracy!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o międzynarodowym zasięgu, świadczącej usługi wdrożenia i wsparcia centralnego systemu SAP na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSULTANT SAP FI CO

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi SAP FI/CO w centralnym systemie finansowym SAP, w tym za:

  • administrację systemem SAP (moduł FI/CO)

  • wsparcie użytkownika, rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Help Desk

  • analizowanie problemów, znajdowanie rozwiązań i konfigurację systemu

  • zarządzanie zmianą, analizę błędów i ich eliminacji, dokumentacja procesów,

  • prowadzenie analizy procesów biznesowych w celu wprowadzania ulepszeń

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz specyfikacji dla projektów rozwojowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub kierunkowe umożliwiające realizację zadań,

  • praktyczna znajomość konfiguracji systemu SAP  i wiedza z zakresu modułów FI/CO

  • umiejętność zarządzania projektami i znajomość procesów biznesowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie praktycznym

  • znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • stabilne warunki zatrudnienie i wynagrodzenia

  • szkolenia, doskonalenie umiejętności  i rozwój zawodowy

  • bogaty pakiet świadczeń oraz benefitów

  • otwarte i przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
04.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja