Technik serwisu maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury

Trenkwalder

Opis stanowiska

  • serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury,

  • realizacja projektów uruchomienia i instalacji maszyn u klienta,

  • cykliczne prace konserwacyjne, serwisowe, przeglądy okresowe,

  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych,

  • raportowanie przebiegu napraw (język angielski).

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w "mobilnym" serwisie maszyn i/lub dziale utrzymania ruchu,

  • doświadczenie w pracy z maszynami drukująco-wycinającymi lub typu FFG będzie atutem,

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • umiejętność czytania schematów technicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów w Polsce oraz do pracy zdalnej,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w Szwajcarii,

  • kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających za granicą w siedzibie firmy,

  • przejrzystą strategię rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego),

  • profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • świadczenia pozapłacowe, premie za ukończone projekty, ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę.

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż