Opiekun klienta w mKiosku (dla osób bez doświadczenia)

mBank S.A.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Jesteś młodą osobą i chcesz zrobić pierwszy krok w swojej karierze?  Szukamy ludzi gotowych do zdobywania wiedzy z zakresu bankowości i realizowania ambitnych celów.

Prawdopodobnie co 3 osoba z Twojego otoczenia ma z nami relacje biznesowe – teraz możesz zostać ich opiekunem.

Wymagania

Zapewnimy Ci pakiet korzyści:

  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodych, otwartych i ambitnych ludzi

  • atrakcyjny system wynagrodzeń - cenimy zaangażowanie i efekty Twojej pracy

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć na uczelni

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych, aby rzetelnie wdrożyć Cię w Twoje zadania

  • interesujące nagrody w konkursach wewnętrznych - zależy nam na Twojej motywacji i integracji z naszą firmą

  • elastyczne formy zatrudnienia oraz pakiet opieki medycznej

  • rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki awansów

Oferujemy

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia

  • gotowości do pracy w galerii handlowej

Rozwijaj się w firmie, w której praca jest doceniana. Zostań specjalistą i dołącz do naszego zespołu.

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta