Specjalista ds. wsparcia IT (II linia)

CONNECTIS_

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Aktualizacja oprogramowania systemu, przeinstalowanie i konfiguracja sterowników urządzeń

  • Rozwiązywaniu złożonych problemów sprzętowych użytkowników; instalacja/rekonfiguracja stacji w lokalizacji Użytkownika

  • Analiza błędów funkcjonowania sprzętu komputerowego oraz diagnozowanie awarii i błędnego działania telefonów (iPhone)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę

  • Poszerzenie dotychczasowej wiedzy informatycznej

  • Udoskonalenie znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia wprowadzające w zakres czynności

  • Doświadczony i wspierający zespół pracowników HelpDesk

  • Swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski

  • 2000zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów

Wymagania

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja