Pomocnik operatora maszyn

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • monitorowanie jakości oraz parametrów produktu

  • uruchamianie, eksploatacja, monitorowanie oraz dostosowywanie maszyn do procesów produkcyjnych

  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • chęć do podjęcia pracy od zaraz

  • konieczne jest wcześniejsze doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • zdolności manualne

Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 14,70 złotych brutto

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
18.03.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja