Empatyczny konsultant ds. obsługi klienta

mBank S.A.

Opis stanowiska

Chcesz pracować w mBanku i:

  • pomagać klientom w zakresie korzystania z produktów bankowych?

  • potrafisz skutecznie zachęcać do nowych produktów ?

  • czujesz się swobodnie w telefonicznej komunikacji z klientem?

  • tworzysz wokół siebie pozytywną atmosferę?

  • Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wysoką jakość obsługi klientów banku

Wymagania

Dlaczego warto do nas dołączyć ?

Zapewniamy Ci:

  • przyjazny zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem

  • pewność, że każdy dzień w pracy przyniesie nowe wyzwania

  • umowę o prace lub umowę o pracę na czas zastępstwa

  • płatne, 3 miesięczne szkolenie sprzedażowo-produktowe

  • stałą pensję oraz wynagrodzenie dodatkowe

  • godziny współpracy w systemie wielo-zmianowym od poniedziałku do niedzieli

  • wypasiony pakiet socjalny m.in multiSport, opieka medyczna, Kluby mBanku

Oferujemy

Masz to coś ?

  •  Jesteś zmotywowany i pomysłowy

  •  Nie boisz się odebrać telefonu od klienta?

  •  Potrafisz zachęcać do nowych produktów?

  •  Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów?

  •  Jesteś gotowy do pracy w systemie wielozmianowym ?

  •  Ogarniasz Internet, komputerowy pakiet MS Office?

czekamy na Twoje CV !

Ostatnia aktualizacja:
19.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta