Analityk w Dziale Jakości

Adamed Pharma S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i dokumentowanie badań z zakresu analizy fizykochemicznej wszystkimi stosowanymi w laboratorium metodami /m.in. parametry fizyczne tabletek, miareczkową, spektrofotometryczną, HPLC, GC/

  • Przygotowywanie odczynników ogólnego użytku /m.in. wykonywanie roztworów mianowanych, wskaźników, buforów itp.

  • Wypełnianie, sprawdzanie Certyfikatów badania i Świadectw badania,

  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentów związanych z wdrażaniem systemu jakości w Laboratorium Kontroli Jakości (procedur, instrukcji, monografii, przepisów analitycznych),

  • Prowadzenie lub uczestniczenie w postępowaniach wyjaśniających OOS/OOT/OOE,

  • Tworzenie raportów, podsumowań, zestawień wynikających postępowań/zleceń wraz z interpretacją otrzymanych wyników i zaleceń,

  • Rejestracja prób do badań i „trendowanie” otrzymanych danych,

  • Kontrola materiałów opakowaniowych i wystawianie Świadectw Kontroli,

  • Realizowanie transferu metod analitycznych przekazywanych z innego laboratorium oraz udział od strony analitycznej we wdrożeniach nowych produktów.

Wymagania

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość instrumentalnych i klasycznych technik analitycznych (UHPLC, HPLC, TLC, GC, UV - VIS, IR i inne),

  • Znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP/GLP,

  • Wykształcenie wyższe - chemiczne lub pokrewne,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom A2),

  • Dokładność i efektywność działania,

  • Otwartość na zmiany, kreatywność.

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości