Asystent / Asystentka dyrektora departamentu

mBank S.A.

Opis stanowiska

W ramach tej roli dajemy możliwość:

  • wsparcia organizacyjnego Dyrektora Departamentu w realizacji codziennych obowiązków

  • zarządzania kalendarzami spotkań

  • obsługi sekretariatu, organizacji i obsługi spotkań

  • przygotowywania dokumentacji i materiałów na spotkania, pism, prezentacji, zestawień, raportów, analiz i prac z tym związanych

  • współpracy z jednostkami w Pionie Bankowości Korporacyjnej i Detalicznej oraz pozostałymi liniami biznesowymi

  • organizacji pozostałych spraw bieżących

  • obsługi obszaru zakupowego dla departamentu

Wymagania

Stawiane wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie

  • minimum roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista

  • umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zamiłowanie do pracy z ludźmi, otwartość, uśmiech na twarzy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w Grupie mBanku

  • możliwości nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego

  • możliwości rozwoju swoich kompetencji oraz dalszej nauki w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazna i inspirująca atmosfera pracy, z poszanowaniem idei work-life balance

  • benefity płacowe oraz pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2018

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość