Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Multimedia Polska S.A.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Martwisz się, że nie posiadasz doświadczenia zawodowego?

Dla nas to nie problem – zdobądź je z Nami!

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy pragną się rozwijać, zarabiać i pracować w miłej atmosferze.

Dołącz do naszego, zgranego zespołu, a nauczymy Cię wszystkiego.

Przyjdź do nas i zacznij się rozwijać!

Wspólna pasja do technologii oraz chęć rozwijania kariery napędza Nas do działania.
Podziel się z nami swoim zaangażowaniem, my damy Ci pole do osiągania sukcesów!

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • atrakcyjny system bezpłatnych szkoleń,

  • komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • sprzedaż usług i obsługę naszych Klientów,

  • realizację planów handlowych,

  • obsługę i weryfikację umów,

  • raportowanie działań.

Oferujemy

Oczekujemy od Ciebie:

  • skuteczności i zorientowania na wynik,

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

  • sumienności i zaangażowania,

  • samodzielności,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klientów oraz sprzedaży.

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta