Unity Game Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Przygotowanie wstępnych prototypów nowo opracowywanych gier
  • Wspieranie kadry naukowej w poszukiwaniu rozwiązań AI
  • Implementacja rozwiązań AI/ML do tworzonych przez firmę narzędzi
  • Weryfikacja hipotez badawczych proponowanych przez zespół
  • Współtworzenie i utrzymanie mechanik gameplay'owych i narzędzi w Unity

Wymagania

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku i ukończonego przynajmniej jednego projektu komercyjnego
  • Sumiennego podejścia do wykonywanych zadań
  • Dobrej znajomości Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Dobrej znajomości Python'a
  • Dobrej znajomości C#
  • Umiejętności pisania czystego i wydajnego kodu
  • Samodzielności, umiejętnej organizacji swojej pracy
  • Zapału do gamedevu
  • Znajomości j. angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość silnika Unreal
  • Znajomość TDD
  • Znajomości wzorców projektowych i SOLID
  • Umiejętność programowania w Parze
  • Znajomość mob programmingu
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w programowaniu pod wiele platform (PS4, XBOX, Switch)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
  • Możliwa całkowita praca zdalna lub w jednym z naszych biur (Warszawa lub Rzeszów)
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a *Twój feedback będzie wartościowy
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Kraftową kawę i świeże owoce w biurze

Ostatnia aktualizacja:
23.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie