OPERATOR AUTOMATU SZWALNICZEGO - PRZYUCZENIE

PROTEKT

firma istniejąca od 1989

Jesteśmy producentem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Nasze produkty stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Więcej o nas na http://protekt.com.pl/

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska/wymagania:

  • obsługa maszyny szwalniczej
  • szycie wyrobów wytwarzanych w zakładzie pracy (szelki, linki, worki itp.)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • finansowanie pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych

Zgłoszenia e-mailowe zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja