Mistrz Produkcji Wydziału Produkcji Transformatorów

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż, regulaminu pracy i porządku;

  • Efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz materiałów;

  • Udzielanie instruktażu i szkolenie podległych pracowników w zakresie wykonywania nowych operacji;

  • Nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego;

  • Usprawnianie procesów i metod pracy oraz technologii i procesów produkcyjnych;

  • Określanie obowiązków podległych pracowników;

  • Tworzenie planów urlopowych uwzględniających obłożenie produkcyjne.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne: elektryczne, mechaniczne lub elektromechaniczne;

  • Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV;

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, Adobe Reader itp.;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolności adaptacji do różnorodnego środowiska pracy;

  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy, umiejętności.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja